Infra kabíny

Infrakabínky, často nazývané infrasauny, so svojimi infražiaričmi pôsobia do hĺbky Vášho tela a tam napomáhajú preliečovaciemu a ozdravovaciemu procesu. Ak máte bolesti chrbta, ste nachladnutí, či máte problémy s dutinami, trápia Vás bolesti kĺbov, kolien, máte prechladnuté ramená, infrakabínka je ideálnym riešením pre Vás. Taktiež je vhodné ich používať, ak chceme pripraviť svoje telo na masáž alebo na tréning.

Zvýšenú pozornosť je nutné venovať výberu vhodného infražiariča. Čím má infražiarič vyššiu frekvenciu, čiže vyššiu vlnovú dĺžku, tým hlbšie preniká pod pokožku do hĺbky Vášho tela. Tu dokáže zasiahnuť úroveň krvných vlásočníc a nervových zakončení, a takto pozitívne stimulovať Váš organizmus.

Domáce infra kabíny

Domáce infra kabíny sú vhodné kamkoľvek do interiéru domu, bytu, či rekreačnej stavby. Môžu stáť v kúpeľni, v hale alebo pokojne aj v spálni, pretože zaberú len niečo cez 1 m² plochy. Montáž našich infrasáun a ich uvedenie do prevádzky sú veľmi jednoduché – všetko nezaberie dvom ľuďom viac ako cca 35 minút. Nie sú potrebné žiadne stavebné úpravy.

Verejné infra kabíny

Vo verejnej infra kabíne sa predovšetkým rieši kedy a ako zapnúť infra žiarič. Najvhodnejšie riešenie je snímač prítomnosti osoby, ktorý po príchode zapne a po odchode vypne infra žiariče, tým šetríme elektrickú energiu a životnosť infra žiaričov. V prípade záujmu nazrite do sekcie wellness, prípadne nás kontaktujte.

Zdravotné benefity

Čo potrebujete vedieť pred kúpou infra kabíny

Umiestnenie

Infra kabínky vieme zriadiť doslova všade tam, kde máte nevyužitý priestor. Odporúčame interiérové umiestnenie, pretože nezohrievajú vzduch.

Typy infra kabín

V závislosti od želaného konečného úžitku pre Vaše telo, je potrebné zvoliť vhodný typ infra žiarenia. Radi Vám odporučíme ten správny infra žiarič.

Doplnky

Máme pre Vás všetko pre zvýšenie komfortu, radosti počas užívania si saunovania. Svetlom, prípadne hudbou dotvoríme Váš relax.

Materiál

Nakoľko infra kabínky nezohrievajú vzduch, ani predmety, ale prehrievajú telo priamo do hĺbky, používame ľubovolné materiály podľa Vašich želaní.

Inštalácia

Samotnú montáž a inštaláciu infra kabín je možné zrealizovať v priebehu 1 dňa. Nie sú potrebné žiadne stavebné úpravy, ani extra predprípravy.

Prevádzkové náklady

Spotreba energie závisí od množstva a typu použitých infražiaričov. Typická kabínka má 4 infražiariče á 500W, zapnuté 30 minút 1kWh = max 1€.

Máme prax a skúsenosti. Pre viac informácií a poradenstvo nás kontaktujte.