Vírivky

Pravidelné používanie vírivky je jednoznačne najpopulárnejšia forma zdraviu prospešnej relaxácie. Jej používanie a popularita rastie v rámci celého sveta, ale i u nás. Vírivá vaňa je posledné tajomstvo moderného zdravého životného štýlu. Okamžite regeneruje duševné sily, odstraňuje stres a zotavuje unavené telo. Odstraňuje fyzické a psychické napätie. Večerné posedenie v nej dokáže zázraky pre súdržnosť rodiny a vytvára unikátnu atmosféru rodinnej pohody. Magická sila kúpeľa vo vírivke zbližuje a prehlbuje rodinné, či priateľské vzťahy a vytvára nezabudnuteľné zážitky. Vírivky, to sú intímne chvíle vo dvojici, atraktívne spoločenské vyžitie a rodinné rekreovanie na čerstvom vzduchu.

Priaznivé účinky víriviek

Inteligentné trysky majú meniteľné polohy, čo umožňuje zvoliť si niekoľko druhov masáže – hĺbkovú (športovú), terapeutickú a relaxačnú. Ďalšie trysky rotujú všetkými smermi a vykonávajú masáž stálymi alebo prerušovanými prúdmi. Tryska môže tiež rozvíriť hladinu vody v celej vani a vyvolá v nej príjemný protiprúd.

Iné trysky pôsobia na citlivé masážne body na tele alebo so systémom pre aromaterapiu sú určené tým milovníkom odpočinku, ktorí chcú obohatiť svoj život o ďalšie výnimočné zážitky. Zážitok z relaxácie umocnia i ďalšie doplnky pri používaní vírivej vane – intímne osvetlenie, hudba, atď.

Anatomicky formované akrylátové vane v rozprávkových farbách poskytujú dokonalý komfort naraz 2 až 8 osobám podľa Vami zvoleného modelu. Pestrá paleta vysoko účinných masážnych trysiek s prívodom teplého vzduchu dokáže stlačením tlačítka zmeniť vaňu na dravú bystrinu, či príboj oceánu.

24 hodín denne a 365 dní v roku masáže a pôžitok bez zdĺhavého a nákladného napúšťania, ohrievania a vypúšťania vody. Kombinácia dokonalej filtrácie, skladacieho termoizolačného krytu, efektívneho spôsobu ohrievania s čidlom a vyplnenie všetkých dutín tepelne – izolačnou hmotou – udržuje vodu stále čistú a teplú, len sa treba do nej ponoriť.

Benefity saunovania

Máme prax a skúsenosti. Pre viac informácií a poradenstvo nás kontaktujte.