Spoločnosť Finskka

V roku 1991 spoločnosť FINSKKA pôvodne vznikla ako drevárska dielňa. Už viac ako 20 rokov sme slovenským výrobcom kvalitných sáun a doplnkov saunovania. V našom portfóliu sa nachádzajú základné rady klasických saunových kabín s technológiou klasického fínskeho spôsobu saunovania, ale aj moderné infrasauny, či parné kúpele. Doteraz máme viac ako 5000 realizácií, z toho 4000 sáun.

Naše produkty

Naše produkty sú vhodné pre veľké verejné wellness projekty, pre ktoré vieme podľa Vašich požiadaviek spracovať ponuku, rovnako aj pre súkromný domáci wellness. Pre zvýraznenie zážitku ponúkame rôzne doplnky ako sú dobrodružné sprchy, colorterapie vo forme hviezdneho neba alebo LED podsvietenia, odpočinkové ležadla i podmanivé ozvučenie náladovou hudbou.

Naše služby

Naše výrobky inštalujeme okrem Slovenskej republiky aj v okolitých krajinách, akými sú Česká republika, Rakúsko, Francúzsko a Švajčiarsko. Snažíme sa výrobky prispôsobiť aj tým najnáročnejším požiadavkám našich zákazníkov. Držíme krok s aktuálnymi trendami a do svojich realizácii zahŕňame najmodernejšie technológie.

Náš cieľ

Pôsobíme v každej oblasti relaxácie, regenerácie, otužovania a starostlivosti o zdravie, súvisiacimi s wellness zariadeniami. I Vám ponúkame aktívnu starostlivosť o svoje zdravie, kondíciu a dobrú myseľ. Nielen vo veľkých a verejných wellness centrách, ale aj vo svojich domácich, súkromných „wellnesskách“.

Používame produkty od renomovaných značiek

Dbajte o svoje zdravie, využívajte všetky dostupné formy relaxačných, ozdravovacích, preliečovacích, odpočinkových a iných zariadení.

Sme tu pre Vaše zdravie, Vašu krásu a Váš relax.

Tím spoločnosti Finskka