Wellness

Wellness (relaxačné a ozdravovacie zariadenie) obsahuje rôzne atrakcie, ktoré v závislosti od výberu jednotlivých prvkov, architektúry a dizajnu tvoria neopakovateľný celok, poskytujúci užívateľovi oázu kľudu, pokoja a relaxu.

Spoločným znakom všetkých wellness zariadení je silné zohriatie organizmu, v dôsledku čoho sa potením vylučujú z tela škodlivé látky. Následné ochladenie spôsobí telu „pozitívny šok”, čo spôsobuje tvorbu endorfínov, ktoré navodzujú pocit pohody a pokoja. Striedaním zohriatia a ochladenia (2-4 krát), podporené sveteľnými a zvukovými efektmi, sa dosahujú stav fyzického a psychického uvoľnenia a celkového relaxu.

V súčasnosti sú doplnené rôznymi modernými efektmi (zvukovými, svetelnými, inhalačnými) a výdobytkami techniky.
Pravidelným používaním wellness zariadení sa podporuje otužovanie organizmu, účinnejšie sa predchádza chorobám z nachladnutia, zvyšuje sa imunita, priaznivý vplyv je na cirkuláciu krvi i detoxikáciu organizmu (prečistenie tela zvnútra i zvonka).
V dnešnej rýchlej a stresovej dobe sú wellness zariadenia čoraz viac vyhľadávané a využívané. V podvedomí ľudí už figuruje veľa názvov zariadení relaxačných centier

Prečo my?

Pokiaľ prevádzkujete hotel, penzión, prípadne iné ubytovacie zariadenie a máte záujem dopriať Vašim klientom luxusné podmienky v oblasti relaxu zriadením wellness, ste na správnej adrese. Zaoberáme sa problematikou absolútneho relaxu zo sveta sáun, víriviek, bazénov už od roku 1991. Finskka je značka kvality, serióznosti a samozrejme záruka spokojnosti.

Zabezpečujeme kompletné služby začínajúc prvotným poradenstvom a postupným prechodom do realizácie celého projektu. Rokmi získané skúsenosti sú bonusom, ak máte záujem o skutočne kvalitné prevedenie Vášho wellness.
Začiatok je jednoduchý. Kontaktujte nás a budete mať pocit, že všetko ostatné sa deje akosi samo. Tešíme sa na spoluprácu s Vami pri konkrétnych projektoch.

Máme prax a skúsenosti. Pre viac informácií a poradenstvo nás kontaktujte.