ŠIROKÝ VÝBER

FINSKKA ponúka rozmanitý sortiment zariadení a doplnkov pre wellness a sauny, ktoré sa stávajú čoraz viac populárnejšími. U nás si môžete objednať klasickú saunu, infra kabínku (infrasaunu), bio saunu, parný kúpeľ (parnú saunu), klasickú domácu vírívku, vírivku pre verejnú inštaláciu s prelivovou hranou, technológiu pre bazén, rôzne typy bazénov, ochladzovacie kade, prvky wellness ako sú sprchy, dávkovače vône, ozonátory, vedrá, ochladzovacie prívalové vedrá, dobrodružné sprchy, výrobníky ľadovej drte, saunové piecky, rôzne typy infražiaričov, kneippov kúpeľ nôh a ďalšie zariadenia.

DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI

Ponúkame Vám viac ako dvadsaťročné skúsenosti pri navrhovaní, výrobe, inštalácii a používaní  produktov z nášho portfólia, a zároveň sme veľmi flexibilnínaklonení novinkám v každej z týchto oblastí. Udržujeme stály kontakt s globálnymi producentmi technológií, sledujeme a aplikujeme nové trendy v oblasti saunovania, wellness technológií, pravidelne sa inšpirujeme novinkami z veľtrhov a svetových výstav. Na základe toho, môžeme čoraz častejšie vyhovieť individuálnym požiadavkám i prístupom. Radi s Vami diskutujeme a vytvárame Váš solitér.

VYROBENÉ NA SLOVENSKU

Naše výrobky sú vyrobené na Slovensku našimi ľuďmi s dlhoročnou praxou a zručnosťou. Technológie, ktoré z pochopiteľných dôvodov nevyrábame, dovážame od kvalitných európskych a svetových výrobcov. Inštalácia, montáž, uvedenie do prevádzky a servis vykonávajú naši slovenskí technici a ostatní pracovníci. Radi s Vami budeme diskutovať o našich výrobkoch, cenách, ale aj o ich vhodnosti do domácností alebo verejných zariadení, praktickom využití, prevádzkových nákladoch, či dizajne.

KVALITNÉ KOMPONENTY

Nie všetky materiály a technologické komponenty na trhu sú rovnako vysokej kvalitu. Naše výrobky a inštalácie obsahujú vždy prvotriedne komponenty. Na sauny a infrakabíny používame kvalitné drevené obklady zo škandinávskych krajín alebo severoamerických krajín. Saunové technológie sú nemeckéfínske, wellness technológie nemecké, vírivky americkéfrancúzske. Kvalitné komponenty prinášajú kvalitné výrobky, a tie vytvárajú našim klientom spokojnosť, bezporuchovosť a rýchly zabezpečený servis.

PRODUKTY NA MIERU

Máte v dome alebo v byte nejaký konkrétny priestor pre saunu, či infra kabínu? Posunuli sa Vám miery počas stavby a už sa celkom nezhodujú s projektom alebo výrobnou dokumentáciou? Chcete realizovať svoju vlastnú predstavu o saune, parnom kúpeli, či infra kabíne? Chcete sa odlišovať od ostatných nejakým detailom? Chcete mať svoju saunu zjednotenú s dizajnom domu? Všetko toto Vám splníme, produkt vyrobíme na mieru, podľa Vašich predstáv a potrieb!

ZÁRUKA

FINSKKA Vám ponúka výhodné záručné podmienky. Roky nás naučili, kde môžu vznikať problémy a tieto oblasti obzvlášť pozorne sledujeme a strážime. Každé zariadenie sa môže pokaziť a stáva sa to v najnevhodnejšiu chvíľu. Práve vtedy oceníte, že pri záručných a aj pozáručných zásahoch prídeme ku Vám a vykonáme úkony na mieste inštalácie. Na drevené súčasti našich inštalácií a výrobkov ponúkame predĺženú záručnú dobu na 3 až 5 rokov.

NAJNOVŠIE TRENDY

Aj naše odvetvie, i keď ide o tak tradičný výrobok ako je sauna, podlieha aktuálnym módnym trendom, novým postupom a novým materiálom. Snažíme sa sledovať, hodnotiť a ponúkať našim zákazníkom najnovšie trendy v oblasti saunovania. Každý rok prezentujeme a ponúkame na výstavách po celom Slovensku nové modely, materiály a trendy. Používame nové technológie, náš zákazník to oceňuje a rád sa k nám aj vracia.

SERVIS

Servis je nedeliteľnou súčasťou každého výrobku a inštalácie. Je samozrejme najlepšie, ak ho nepotrebujete a výrobok dlhé roky slúži bez problémov. O to sa nestále snažíme a veríme, že sme úspešní. Keď sa však stane, že servis je potrebný, sme vždy pripravení na seriózny servisný zásah, bez zbytočných odkladov a čakaní. Vieme, že servis je dôležitá a potrebná súčasť každej výroby a predaja.

Pre zoznam našich spokojných klientov a galériu produktov kliknite nižšie.